Arbana Osmani është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar pasi gjithmonë ka ditur të mbajë të mbërthyer para ekranit fansat e saj por jo vetëm.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston momente të ndryshme nga jeta private dhe ajo profesionale.

Teksa sëfundmi ka njoftuar se po bën një tur në disa qytete të Shqipërisë për promovimin e librit të saj të fundit “Receta për 5 minuta”, ka treguar se djali i saj Joni mërzitet shumë kur ajo largohet prej tij.

E për të treguar këtë moment moderatorja ka publikuar një video ku tregon sesa shumë e puth dhe e përqafon djali kur e di që s’do ta shoh gjithë ditën.