Prej kohësh këngëtarja shumë e dashur për publikun, Poni i kishte qëndruar besnike flokut të zi dhe të shkurtër. Mirëpo tani që flokët i janë rritur, Poni ka vendosur të bëjë një ndryshim.

Këngëtarja postoi në Instagram një foto ku tregon pamjen e re, me flokë në ngjyrë më të çelur dhe fije bjonde.

Poni pyet fansat nëse ngjan më mirë kështu apo brune dhe përgjigjet kanë qenë të ndryshme, pasi vërtet këngëtarja ngjan shumë mirë si bjonde, edhe brune.