Sara Hoxha dhe Ledion Liço festojnë sot përvjetorin e tyre të parë të martesës.

Me këtë rast trashëgimtarja e Top Channel i ka bërë një surprizë bashkëshortit të saj.

Ata bashkë kanë shkuar të ndjekin koncertin e ‘30 Seconds on Mars’ i cili është grupi i preferuar i Ledionit.

‘Për përvjetorin tonë ai donte të shikonte grupin e tij të preferuar’, shkruan Sara.

Kujtojmë që trashëgimtarja e Top Channel është muajt e fundit të shtatzënisë dhe pritet që shumë shpejt të bëhet nënë për herë të dytë.