Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, gjithnjë e më shumë bëhet protagoniste në mediat rozë për veprimet e saj.

Së fundmi ajo ka ‘çmendur’ rrjetin me kërcimin e saj në mes të rrugës.

Ajo ka bërë twerk dhe njerëzit ndalojnë duke parë kërcimin e këngëtares së njohur.

“E pashë këtë të pasme”, shkruan këngëtarja në video.

Bebe Rexha

Gepostet von N’Rm I am Dienstag, 22. Oktober 2019