Oriola Marashi njihet për format bombastike trupore dhe për postimet e shumta provokuese në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka postuar një foto ku na shfaqet si një ëngjëll me bikini ngjyrë të gjelbër.

Modelja nxjerr në pah format e saj të bëshme, të cilat të lënë pa frymë.

“Prisni derisa t’i marr paratë e duhura.”- janë fjalët që oriola shoqëron foton