Prej kohësh Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj kanë konfirmuar zërat për lidhjen e tyre romantike, përmes fotove të përbashkëta! Dhe duke qenë se ata janë gjithë kohës bashkë, ndjekësit i kërkojnë Arbanës më shumë foto me Eduartin.

Së fundi ajo ndodhet në Itali, ku po shijon natyrën e mrekullueshme malore bashkë me Eduartin. Në një postim të bërë nga Italia, një ndjekëse i ka kërkuar Arbanës të publikojë më shumë foto me Eduartin, dhe moderatorja i ka dhënë një përgjigje epike:

“Po nxirreni dhe një foto bashkë me Eduartin”, i shkruan komentuesja, ndërkohë që Arbana ia kthen: “I kemi për vete!”

Ata janë parë shpesh së bashku në të njëjtat vende, por edhe kanë bërë vazhdimisht komente ngacmuese e dedikime të veçanta për njëri-tjetrin në Instagram.