Astrologia e njohur Meri ka lajme të mira për disa nga shenjat e horoskopi dhe sidomos për jetën private apo për ata që po presin për martesë. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat.

Dashi
Do keni nje pervoje te veshtire ne nje rreth shoqeror apo ne nje njohje ne nje ambjent miqsh. Nuk do gjeni qetesine dhe lumturine e duhur

Demi
Do arrini te beni per vete njerezit e afert te familjes dhe do i perkushtoheni me shume se zakonisht. Ne te njejten kohe ne lidhje me punen dhe karrieren ka proleme

Binjaket
Mos merrni rrriskun te futeni ne nje njohje me dike qe jeton larg pa e njohur mire pasi mund te gjeni nje person qe do ju beje te vuani

Gaforrja
Ne ceshtjet ekonomike do keni permiresime por ne te njejten kohe do keni nje moment delikat ne menaxhimin e te ardhurave apo ne jeten personale

Luani
Deshira per te treguar qe jeni te drejte dhe bashkeshort te mire do tregohet sot me shume dinjitet dhe force nga ana juaj. Cdo marredhenie tjeter nuk do funksionoje

Virgjeresha
Ne lidhje me shendetin do jete nje dite paksa delikate apo ne lidhje me punen mos u ekspozoni ne ambjente me te forta se ju

Peshorja
Do arrini nje sukses ne nje lidhje ne jeten personale qe eshte si te themi nje shans i dyte i madh ne jete per ju dhe kjo do ju hap rrugen per nje marredhenie te forte e te sinqerte

Akrepi
Ne lidhje me karrieren do keni ndricimin tuaj pavaresisht kundershtareve qe perpiqen te marrin pak nga fama dhe aftesite tuaja

Shigjetari
Mendoni per nje plan te rendesishem apo per nje martese shume te rendesishme apo bashkepunim qe ndodh diku jashte vendit

Bricjapi
Nje moment i fuuqishem per planifikime ekonomike ju hap mundesine te ndjeheni qe dicka e mire po leviz. Por ne te njejeten kohe mund te prishni ikonen me pune te vogla

Ujori
Do jeni ne kerkim te nje partneriteti te vertete te barabarte dhe shume te sigurt qe t’ju jap mundesi ta ndjeni veten ne nje lidhje ose ne nje pune te vertete

Peshqit
Ne kete periudhe do shkelqeni me tendencen tuaj per te qene bashkepunues ndihmes apo bashkeshort te mire ne jeten e perditeshme duke i dhene fund dobesive qe ju mbanin larg jetes.