Ajo nuk ka turp të tregojë format perfekte trupore. Daphe Joy, ish e dashura e 50 Cent, me të cilin ka edhe një djalë, ka dëshmuar se ajo është mbetet një divë dhe një femër e bukur.

Ylli ka ekspozuar trupin e mrekullueshëm e veshur me të ngushta. E gjithë vëmendja ishte mbi të, teksa futej në makinën e saj luksoze.

Si gjithmonë, supermodelja i la të gjithë pa fjalë.