Dashi
Mundohuni të bëni një fillim të ri. Në dashuri do keni një lidhje te re. Një punë e re do ju gëzoj dhe një udhëtim

Demi
Do merreni me një shtëpi blerje apo ndryshim ose me një pronë. Do ndryshoni ambjent dhe do keni takime erotike në ambjente familjare

Binjakët
Një plan dhe një udhëtim do shkoj shumë mirë. Do takoni aventurën dhe dashurinë gjithashtu do takoni shansin dhe fatin

Gaforrja
Çështjet ekonomike do çlirohen nga kucedra. Do merrni frymemarrje. Së shpejti keqkuptimeve në jetën tuaj do ju vij fundi

Luani
Kjo periudhë dhe kjo ditë do ju nxjerrin nga errësira në dritë. Merruni me jetën dhe jo me mohimet e dyshimit

Virgjëresha
Kudo që të ndodheni edhe në vendin më të urryer do ndriçoheni dhe do merrni energji e dëshire për të rifilluar

Peshorja
Jeta juaj do ti perngjaj nje filmi Hollivudian të pëlqyer dhe të vlerësuar. Miq shokë dalje argëtime dhe flirte nuk do mungojnë.

Akrepi
Një fillim i ri ju pret në karriere. Ndriçoni edhe më shumë nëse deri tani keni ndenjur në hije.Tregoni sa helm të mirë e produktive keni

Shigjetari
Nëse do ketë monent udhëtimi dhe zhvillimi do jetë tani dhe përqëndrohuni të bashkëpunini me jashtë vendit

Bricjapi
Asnjëherë një çeshtje shpirtërore nuk është për ju më e rëndësishme se një llogari ekonomike. Keni shansin ta rregulloni

Ujori
Do ndryshoni për mire partneritet e bashkëpunim. Nje martese apo lidhje që fillon këto dite ju nxjerr ne dritë

Peshqit
Do filloni nje punë te re dhe do çliroheni nga problemet shëndetesore. Kujdes edhe disa ditë në dashuri. Ka keqkuptime