E ardhmja e Neymar me shumë mundësi është tek skuadra e Barcelonës.

Së fundmi është publikuar një foto nga sponsorët e brazilianit në rrjetet sociale, ku shihet Neymar me fanellën Barcelonës.

Postimi i ngarkuar nga kompania e orave Gaga Milano është fshirë pas disa minutash, por ky postim nuk i ka shpëtuar tifozëve të barcës.

Ky postim konfirmon se marrëveshja midis Barcelonës dhe PSG është arritur.

Neymar u largua nga katalanasit në vitin 2017 për tek PSG për shifrën e 222 milion eurove, por braziliani ndjehet i pakënaqur tek klubi parisien dhe e ka kërkuar me ngulm një rikthim te