Ka nisur para pak castesh në “Elbasan Arena” takimi i parë i Kampionatit të 81-të i futbollit, me sfidën Kukësi-Partizani, ndërsa është kryer dhe ceremonia e çeljes së garës nga ana e Federatës Shqiptare të Futbollit.

Partizani nis kështu rrugën për mbrojtjen e titullit kampion, ndërsa Kukësi është rivali më i fortë në letër për të kuqtë e kryeqytetit.

Vijon…