Sezoni i dimrit është afër, megjithatë mos lejoni që temperaturat e ulëta t’ju ndalojnë dëshirën për t’u veshur bukur.

Çdo sezon ka veçoritë e tij dhe sigurisht që edhe stina e dimrit ju lejon të keni një gardërobë të mbushur me aksesorë dhe veshje të lezetshme.

Më poshtë po ju tregojmë tetë mënyra si të kombinoheni gjatë stinës së ftohtë dhe është e sigurt që tek disa prej tyre do të gjeni veten.

Bereta + golf + fund poshtë gjurit

Bluzë me kapuç + kostum + këpucë me takë

Pallto pelushi + xhinse me prerje të drejtë

Lëkurë + lëkurë

Pulovër e trashë + mini-fund + çizme të gjata

Fustan i gjatë + pallto + triko

Xhaketë me kuadrate +kambale

 Tuta të sofistikuara + pardesy