Ish-missi shqiptar Silvana Bushati mori të gjithë vëmendjen e mediave me emërimin si nën/presidente të partisë Konservatore të Kujtim Gjuzit, ak ditë pasi ky i fundit gjujati live në emision për “ballkonet”.

Mirëpo përtej angazhimit politik, Silvana vijon të jetë aktive në rrjetet sociale, ku ka publikuar foto dhe video të ndryshme, ndërsa sot nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës.

Ajo ka postuar pak minuta më parë një foto tejet provokuese ku shfaqet topless.

Së fundmi ajo është përfolur për martesë pas fotove me fustan nusërie.