Adelina Tahiri mbetet një nga zërat më të dashur të muzikës shqiptare. Ajo që pas u bë mami ka bërë një pauzë në muzikë ku ka vendosur ti përkushtohet familjes. Adelina është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj personale si dhe ajo profesionale.

“Shtëpi e ëmbla shtëpi!”, Majk publikon foto nga apartamenti luksoz

Një postim i fundit i saj duket se ka revoltuar ndjekësit dhe atë vetë saqë kanë shpërthyer në të shara mes tyre.

Këngëtarja ka publikuar një foto ku shfaqet seksi pasi ka zbuluar njërën këmbë, në të cilën kanë vërshuar komentet. “Po don me tregu që ësht plak para kohe dhe ka marrë hijen e plakut. Na fëlliqën k***at që dalin me moshën e babës vet”, i shkruan një komentuese.

Këngëtarja i është përgjigjur:“Ti shif nanën tande dhe motrën tande… A unë kam marrë hije plake a jo është problemi jem. Ti çfarë problemi ke që nuk shef robt e tu. E se shef vetem me ç’ka ngjason (emoji majmuni) dhe shkruan me profile fallco. Se je shumë e bukur e ke frikë mos me t’marrë m’sysh. Po më ku*** se ty nana jote s’ka që bëni gjana të fshehta me profile fallco. Turpppp”.