Jose Mourinho ka analizuar barazimin 1-1 mes Manchester United dhe Liverpoolit në Premier League.

Në “Sky Sport” tekniku portugez ka thënë se Jurgen Klopp-i duket se nuk i pëlqeu menu-ja në Old Trafford, pasi kërkoi mish, por mori peshk.

“Ai u ankua për faktin se ai nuk e mundi Manchester Unitedin në Old Trafford. Atij nuk i pëlqeu menu-ja. Ai donte mish dhe mori peshk”, ka thënë portugezi për gjermanin.

Mourinhos me tej ka thënë se paraqitje e ish-skuadrës së tij ishte fantastike ndaj një skuadre që është shumë në formë.