Kinsey ka publikuar një video interesante në Instagram.

Ajo shihet e mbështjellur me peshqir, derisa ecte dhe bënte lëvizje provokative para kamerës.

Për një moment, ajo tentoi të zhvishet.

Por, kur e hoqi peshqirin, nuk ishte ajo, por, ishte komedianiindian Just Sul.

Videon qesharake e keni më poshtë.

 

View this post on Instagram

 

You wanted to see me naked, here you go baby 😈 @justsul

A post shared by Kinsey (@kinsey) on