Skuadra e Interit pas goditjes së fundit në merkato të Romelu Lukakut, por pret që të nënshkruaj dhe me Edin Dzkon për të marrë formë komplet si skuadër.

Më poshtë ne do t’iu paraqesim dhe formacionin e Antonio Contes për sezonin e ardhshëm, me transferimet e reja të kryera.

Godin në mbrojtje, Barella dhe Sensi në mesfushë, Lazaro në krahun e djathtë dhe Lukaku në sulm, në pritje për Dzekon