Ndalimi nga policia i ish deputetit Klevis Balliu për dhunë ndaj efektivëve të policisë dhe bllokim rruge, është ironizuar edhe nga rrjetet sociale.

Më poshtë po përcjellim disa nga memet më pikante që kanë qarkulluar në faqet e njohura të humorit. (TemA)