Një video e një nënë me djalin e saj është bërë virale në rrjet, duke u shpërndarë masivisht.

Nëna në video ushqen djalin e saj me produkte të shëndetshme, teksa i “maskonte” me ambalazhe patatinash dhe karamelesh.

Great idea!! 😂😘

Gepostet von Cute Baby Images Around The World am Sonntag, 1. September 2019