Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj ka ndarë një moment të veçantë bashkë familjar. Ai ka postuar në rrjetet sociale një foto me bashkëshorten e tij Ajola Xoxa dhe djalin e tyre Kajan.

Të tre duken mjaft të lumtur në këtë foto , të cilën kryebashkiaku e ka shoqëruar edhe me tre zemra.