Moderatorja Dajana Shabani ka vendosur të hakmerret ndaj dy vajzave që e kanë sharë në rrjete sociale. Përmes profilit të saj ajo ka vendosur të demaskojë publikisht dy shoqet që i

ishin vënë pas Dajanës duke bërë komente negative.

“Më shau, futi dhe shoqen, u fut dhe me adresë fallco, dhe tani nuk më ndjek më. Po pse miiii, pse s’më ndjekkk”- shkruan Dajana në foton e parë.

“Ja dhe shoqja bukuria. Dhe më shajnë dhe më heqin…nuk diii,”- vijon moderatorja me vajzën e dytë.

Dajana ka vendosur të bëjë publike vajzat duke i dhënë një mësim të mirë!