Ajo që e bën Luana Vjollcën të njohur dhe të pëlqyer në publik është pamja e saj dhe paraqitjet gjithmonë tërheqëse.

Luana krahas angazhimeve të saj në profesion, është tejet aktive në rrjete sociale dhe pothuajse çdo ditë publikon imazhe të ndryshme.

Sot, ajo ka publikuar disa foto nga pushimet në të cilat shihet me pantallonat zbërthyer.