Modelja dhe ish-banorja e Big Brother Françeska Jaçe duket se nuk do t’ja dijë për asnjeri, dhe ka tymosur has hash në shezlongun ku po kalonte pushimet.

Fotot e siguruara nga NewsBomb tregojnë modelen që konsumon cigare has hashi, teksa përrreth ka edhe familjarë.

Me bikini, në pah bien dhe format e saj të rënë, ndryshe nga çfarë shikojmë në fotot e publikuara në profiling e saj, që me sa duket kanë photoshop brenda!