Këngëtarja Enca Haxhia ka vazhduar edhe sot me provokime në rrjetet sociale

Këngëtarja, e cila shquhet për asetet e saj të kolme ka bërë një fotografi ku shihet se ka ngritur këmbët përpjetë.

Kështu, Enca ka vazhduar edhe sot që të provokojë me foto të nxehta fansat e saj.

Ajo po ashtu ka paralajmëruar se në 2020 do të jetë mjaftë aktive dhe do të sjell në treg disa hite të reja si dhe do ta realizojë edhe një album.