Roza Lati është një prej personazheve më të përfolur të shoëbizzit shqiptar. Moderatorja është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston dhe ndan shumë momente nga jeta e saj.

Mëngjesin e sotëm Roza ka publikuar një foto të një kukulle gjysëm të zhveshur, me gjoksin e zbuluar dhe të pasmet e ngritura. E krahas kësaj fotoje moderatorja shkruan: Mirëmëngjesi ti mace fatkeqe.

Postimi i Rozës në Instastory
Çfarë mund ta ketë mërzitur kaq shumë Rozën që vendosi të bëjë këtë satus aspak normal për të?