Këngëtari Young Zerka ka qënë i ftuar në emisionin “Klanifornia” ku edhe ka folur për jetën e tij privat dhe atë profesionale.

Mirëpo sapo ka hyrë në skenë Young Zerka ka shkaktuar një incident duke i hequr vëthët nga veshi moderatores së emisionit Marina Vjollcës. Situata e sikletshme është kaluar më të qeshura nga të dyja palët, të cilat i kanë vënë fajin syrit të keq.

MOMENTI:

*Zerka i heq vëthin Marinës

YOUNG ZERKA: Më fal, më fal!
MARINA VJOLLCA: S’ka problem fare. Kjo ishte për syrin e keq
YOUNG ZERKA: Kush ishte syri i keq këtu?