Këngëtarja Keisi Medini është një ndër personazhet më të ndjekura dhe të komentuara në rrjete sociale. Vajza e këngëtarit Sabiani ditën e djeshme kishte 19-vjetorin ku dhe nuk ka nguruar të postoj foto dhe video nga festa për të gjithë ndjekësit e saj.

Keisi nihet si një ndër femrat më seksi në showbiz deri më tani kemi menduar që i ngjan të atit por fotoja e të ëmës që Keisi ka publikuar në rrjete sociale tregon të kundërtën.

Krahas fotos së Sabianit dhe të ëmës Keisi bën një dedikimi dashurie për ta: “Gjithçka ime, jeni arsyeja që jetoj, ju dua në pafundësi”