Fotomodelja shqiptare, Françeska Jaçe ka postuar një foto në rrjetet sociale ku shihet tepër e nxehtë

Modelja shqiptare, e cila famë mori nga qëndrimi i saj në Big Brother Albania, është parë duke u ushqyer me një vakt të shëndetshëm afër një plazhi.

Megjithatë, nuk dihet se ku është në pushime Franceska, por ajo gjatë këtyre ditëve është parë duke pozuar foto tepër të nxehta nga Londra dhe Oxford.

Sigurisht ajo do të tregon më vonë se ku është duke i kaluar pushimet.