Moderatorja e njohur Arbana Osmani nuk lë vend pa e shprehur dashurinë për të dashurin e saj, regjisorin Eduart Grishaj.

Së fundmi ajo ka postuar disa video teksa këndon një këngë tejet romantike, dhe sheh gjithë dashuri nga kamerat, të cilën me shumë gjasa po e mban Eduarti.

Të dy janë nisur drejt Shkodrës, qytetit të tij të lindjes, ku Arbana do të promovojë librin e saj më të ri të gatimit.