Nuk ka të ndalur në një asnjë stinë.

Daphne Joy, modelja e njohur me famë botërore së fundmi ka shkuar në Paris dhe nga atje ajo ka hedhur një fotografi të zjarrtë, shkruan.

E veshur me një fustan të bardhë të shkurtë, modelja kishte nxjerrë këmbët seksi që ka.

Po ashtu, të hapur modelja fustanin e kishte dhe te gjoksi.