Pak ditë më parë u konfirmua se me Dajana Shabanin, Zogun e Tironës dhe Besmir Metanin nuk do të shfaqen më në programin ‘Ditë e Re’ në ‘Ora News’.

Vendin e dyshes në studio do ta zërë Kelvi Kadilli bashkë me Arjola Shehun, ndrësa Zogu i Tiranës mbetet ende një surprizë.

Ai aktualisht ndohet me pushime dhe këtë e ka bërë të ditur në Instagram ku shkruan:

‘Të dashur familjarë, miq e fansa. Ndodhem për pushime jashtë po këtu shumë problem për valë e ëifi ndaj s’kam qenë aktiv me postime. Pa merak se jam mirë tu bo qejf në Dubai e Egjipt, ju përqafoj’.

Ndërsa për emisionin nuk dihet ende se çfarë do të ndodh me Zogun…