Vildane Zeneli është një prej modeleve që tërheq gjithmonë vëmendjen me daljet e saj dhe postimet që bën në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka realizuar një set fotografimk me një veshje që i nxjerr në pah gjithcka.

Përveç bikinit minimaliste që ka veshur sipër ka hedhur një rrjetë të zezë transparente që e bën edhe më prov.okuese.

Seti fotografik është realizuar nga fotografi i suksesshëm shqiptar, Fadil Berisha i cili i ka publikuar në llogarinë e tij të Instagramit disa foto të Vildanes .

 

View this post on Instagram

 

New song coming soon with @cruzer___ the Very sexy @vildanezeneli @blairberisha @helenyarmak

A post shared by Fadil Berisha Photography (@fadilberishaphotography) on