Ditëlindja e moderatores së njohur Luana Vjollca ka rrëmbyer përgjatë këtyre dy ditëve vëmendjen e shtypit rozë. Kjo edhe për faktin se prej kohësh ajo është në një lidhje që po përpiqet larg vëmendjes së publikut.

Po kunati i saj Getoar Selimi duket se e ka nxjerrë zbuluar moderatoren duke postuar një foto me Krenar Çoçajt i cili ka qenë në festën që Luana zhvilloi në 28-vjetorin e Luanës. Krenari dhe Luana kanë rreth dy vite bashkë por kanë zgjedhur ta mbajnë lidhje larg vëmendjes së mediave.