Pajtim, kjo do jete fjala kyç e këtyre ditëve pasi mbi te gjitha do kuptojme dhe pranojme dobesite tona”, bën të ditur Meri. Ndërkohë ata që e kanë partnerin Dem duhet të kenë kujdes pasi astrologia njofton se personat e kësaj shenje do tradhëtojnë. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat.

Dashi- Nje moment me i bukur ju del perpara si mundesi shijim dhe lidhje te reja duke marre rol me drejtues Demi- Nje zjarr ju ngrohe zemren ne keto dite te fresketa pranverore. Do kerkoni qetesi, shijim por edhe do tradhetoni ne nje marredhenie te fshehte Binjaket- Do clironi energji pozitive ne shoqeri, njohje, jete sociale dhe argetime. Por thelle brenda jush ju djeg ngadale nje e fshehte apo pasion

Gaforrja- Do keni fatin te shprehni optimizem dhe eufori por e gjitha kjo duhet mbeshtetur mire qe te mos ju marri me vete si nje vorbul Luani- Ne karriere do beni hapa te kujdesshem, te matur dhe pa rrezikuar. Po keshtu do kerkoni nje partner besnik ne jeten tuaj Virgjeresha- Do keni levizje te shpejta ekonomike ne nxitim e siper por nuk do mund t’i kontrolloni dot pasojat. Ne jeten personale do sundoheni nga dicka me e madhe se ju

Peshorja- Do humbni energji por do fitoni stabilitet. Kujdes me njerez qe mund te marrin rol drejtues ne jetenerotike dhe materiale tuajen sidomos meshkuj

Akrepi- Nje partner Dem mund te bej t’i shikoni gjerat te ecin shume me ngadale por ju do merrni inisiativen per te bere gjera te tjera jashte bashkepunimeve Shigjetari- Ju pret nje dashuri e zjarrte por qe ju fton ta shijoni shpejt aq sa i zgjat pasioni. Me pas mund te ngroheni ne perditeshmerine tuaj Bricjapi- Nje partner besnik futet ne jeten tuaj ose ju zgjidhni te merreni me pune qe ne thelb kane shijimin

Ujori- Do ngriheni ne detyre si pakuptuar dhe kjo do zgjasi ne kohe. Do keni mbeshtetje te sigurt sidomos nga epror Dem Peshqit- Ka ardhur momenti te beni plane te qendrueshme dhe jo kala rere. Ekonomia futet ne nje moment optimist.