Fatma Haxhialiu njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë dhe pa komplekse. Ajo ka postuar një foto lidhur me një mbishkrim shumë domethënës me feminizmin.

Teksa ka shkruar për të drejtat e femrës dhe dashurinë ndaj vetes, një komentues ka vënë re bustin e moderatores.

“Paska humb gjoksi fare,”- shkruan ndjekësi në foton e Fatmës.

Siç dihet, këto komente nuk i ndahen mikeshës së saj të ngushtë, Aulonës. Por, mesa duket edhe Fatmës i ka ardhur radha të përballet me të tilla komente. Megjithatë moderatorja I ka kthyer përgjigjen e merituar.

“Në fakt edhe po të ketë humbur për sy si të tutë pak rëndësi ka, sepse ai gj oks ka rritur një dritë dielli. Ndaj me krenarinë më të madhe r rah gjo ksin, sepse jam e bindur që im bir nuk do v uajë ende nga kompleksi i Edipit në moshën tënde”– shkruan Fatma Haxhialiu.