Dy të rinj nga Shqipëria fitojnë vendet e para të konkursit ndërkombëtar. Majlinda Bregu dha lajmin në Instagram.

“Nuk kam dore ketu😊, por fituesit e dy vendeve te para te konkursit per te rinj:#looking4summer jane dy djem nga Shqiperia🇦🇱! Fituesja e vendit te trete eshte nje vajze e talentuar nga BH🇧🇦🤩! Urime👏🏻🏆 te tre fituesve, te gjithe te rinjve qe moren pjese ne kete konkurs atyre qe me “like” percaktuan fituesit. Shihemi me fituesit ne fund maji ne Bukuresht ne Takimin e te Rinjve nga gjithe 🇪🇺. Dhe nuk mbaron me kaq😉- 🔊🚀🔊🎙”.