Ermal Mamaqi ka lajmëruar se në projektin e ri filmik do të jetë dhe aktorja tropojane që theu të gjitha tabutë, Arjola Demiri. Ai ka ndarë një postim në rrjete sociale ku bashkëngjitur me foton e Arjola Demirit shkruan: Një yll i ri në Kinematografinë Shqiptare po vjen me filmin tim të ri @arjolademiri”.

Disa muaj më parë, Arjola Demiri u bë e njohur për rolin e pazakontë në shfaqjen e saj teatrale, ku masturbohej në skenë. Roli i saj bëri bujë në median rozë dhe u përfol për disa kohë.

Me sa duket Ermal Mamaqi ka menduar ta bëjë pjesë të kastit të aktorëve, në filmin e ri që pritet të vijë së shpejti.

Por, një ndjekës ofendon aktoren e re të skenës: “Kjo është një yll i ri për po rnografi edhe jo një yll i ri për kinematografi se nuk bëhet kinematografia me b ythë edhe me gjokse o djalooo”.

Megjithatë pas këtij komenti, befasues mbetet veprimi i aktores tropojane që duket se e ka pëlqyer këtë krahasim.