Një moment i shkurtër mes Melania Trump dhe Justin Trudeau është kapur në kamera ka marrë një kahje të “nxehtë” për pamjen e saj romantike franceze, përcjell Syri.net Kosova.

Zonja e Parë Melania Trump puth kryeministrin e Kanadasë Justin Trudeau pranë Presidentit të ShBA-së, Donald Trump gjatë fotografisë familjare me mysafirë të ftuar në samitin e G7 në Biarritz, Francë.

Projekti ka bërë qejf në paraqitjen ‘e vështirë’ të kryeministrit Scott Morrison në samitin e G7.

FLOTUS u kap duke i ngritur fytyrën për t’i dhënë Trudeau një puthje në faqe gjatë fotografisë familjare të drejtuesve në G7 në Biarritz të Shtunën.

Përshëndetja e puthjes me Justin Trudeau u kap në kamerë mbrëmë, dhe tashmë po bënë xhiro në rrjet.

Ani pse një ekspert i gjuhës së trupit zbuloi “është vetëm këndi i kamerës”.

Zonja e Parë e SHBA dhe Kryeministri Kanadez janë takuar më parë, dhe dyshja përshëndetën njëri-tjetrin si miq.