LAS VEGAS, NV - MAY 22: Singers Justin Bieber (L) and Selena Gomez pose during the 2011 Billboard Music Awards at the MGM Grand Garden Arena May 22, 2011 in Las Vegas, Nevada. (Photo by Kevin Mazur/WireImage)

Selena Gomez është shumë pak aktive në rrjetet sociale dhe çdo herë që publikon diçka menjëherë bëhet burim për lajme. Së fundmi ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shfaqet e mërzitur dhe fansat mendojnë se ka të bëjë me Justin Bieber. Ata kanë shkruar se Gomez është e mërzitur pasi Hailey publikoi fotot e dasmës me Justin Bieber.

Ndonëse komentet kanë qenë nga më të ndryshmet, Gomez nuk ka reaguar në asnjë lloj forme. Duke qenë se ajo nuk është shpesh aktive në rrjetet sociale, të gjithë fansat ia ‘adresuan’ këtë postim ish-të dashurit të saj, Justin Bieber.