Marina Vjollca po kalon disa ditë pushimesh buzë detit në Barbados.Ajo publikon në Instagram herë pas herë fotografi nga pushimet.Në disa prej imazheve, Marina ka treguar linjat e saj trupore.

Ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me një fustan të shkurtër dhe ku nxjerr në pah gjoksin e saj të bëshëm dhe këmbët seksi.

Në fotografitë e publikuara ajo ka marrë komente të shumta në rrjetin social.Shihni fotografitë e publikuara nga ajo.