Kejvina Kthella e ka pushtuar Instagramin këto ditë me foto të nxehta pushimesh!

Velina seksi na ka kërkuar falje që e ka tepruar disi me fotot me bikini, por ashtu siç i tha dhe Ronela Hajati në një koment:

“Ia bëjmë hallall”.

Por një ndjekës i Kejvinës mendon se nëse ajo publikon foto pa ekspozuar të pasmet dhe gjoksin, nuk i merr më shumë se 100 pëlqime.

“Vë bast që po të hedhësh 1 foto vetëm fytyrën pa nxjerrë bythë e gjoks … i mer si mer 100 like”, i shkruan ai.

Këtij mendimi i janë bashkuar dhe disa ndjekës të tjerë të bukuroshes, dhe madje ka nga ata që mendonjnë se duhet ulur numri 100.