Dafina Zeqiri dhe Ledri Vula dikur kanë qenë një nga çiftet më të mira të showbizit shqiptar.

Mirëpo, ndonëse fansat akoma i duan bashkë, dyshja janë ndarë dhe kanë mbetur vetëm shokë e kolegë, shkruan Syri Kosova.

E raportin shoqëror, madje, të ngushtë, me Dafinën e ruan edhe nëna e Ledrit, Xheraldina Vula.

Prezantuesja ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet bashkë me Dafinën.

Duke pozuar të qeshura pranë njëra-tjetrës. Dafina dhe Xheraldina duken se janë shumë mike të mira.