125 kg drogë janë kapur orët e para të mëngjesit të sotëm në Igumenicë.

Në pranga kanë rënë dy shtetas, Andrea Aliaj, 24-vjeç, dhe Bledar Zotaj, 34-vjeç.

Droga e kapur në kufirin greko-shqiptar po transportohej nga Shqipëria drejt Greqisë. /G.Gj/Lexo.al/