Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, prej kohësh është në një lidhje me modelin Isaac Carew, lidhje e cila është komentuar shumë në media, por çifti tashmë ruan një harmoni shumë të mirë, dhe këtë e tregojnë edhe në imazhet që ndajnë me fansat në rrjetet sociale.

Ata ndodhen në Los Angeles dhe Dua duket se nuk e ka me vete skuadrën që e zbukurojnë në çdo moment. Për këtë arsye, në ndihmë i ka ardhur i dashuri i saj, i cili në videon e postuar nga këngëtarja shqiptare, shfaqet me pjaster në dorë, shumë serioz teksa pjastron flokët e Dua-s.

Në video, këngëtarja shqiptare shfaqet duke buzëqeshur, ndërsa shkruan se Isaac po e ndihmon të pjastrojë pjesët që ajo nuk i arrin dot!.