Një video e pabesueshme është publikuar nga emisioni Stop, ku shikohet një grua e cila duket se ka pasur hall të madh dhe nuk ka pritur dot.

Ajo ka kryer nevojat personale anash lumit të Lanës në mes të Tiranës, në mes të ditës ku lëvizjet e njerëzve kanë qenë të shumta.

Për më tepër ndiqni videon.

Tiranë/ Lumi "Lanë" shfrytëzohet si banjo publike!

Gepostet von STOP – TV KLAN am Montag, 17. Juni 2019