Shkon në pesë numri i personave që janë arrestuar për grabitjen në aeroportin e Rinasit.

Operacioni është zhvilluar pak minuta më parë nga Policia e Shtetit, ndërsa nuk jepen detaje mbi emrin e personit që është prangosur. Deri tani janë arrestuar;

Ndërkohë që para dy ditësh u arrestuan; Oltian Veseli, Alkon Bengasi, Renaldo Sula dhe Saimir Çela.

vijon…