Aktori i njohur i humorit, Olsi Bylyku, na la të gjithëve pa fjalë me surprizën super romantike që përgatiti për 22-vjetorin e të dashurës së tij, Eglit. Ai kishte organizuar një darkë romantike me lule e qirinj, me një pamje fantastike të qytetit në sfond. Madje, edhe familja e Olsit e surprizoi Eglin, duke i dhuruar një buqetë me trëndafila të bardhë, ndërsa Egli e quajti “Familja ime e dytë”.

Mirëpo, surprizat nuk paskan mbaruar me kaq! Gjërat jo vetëm që janë bërë familjare, por Olsi mesa duket edhe i ka propozuar të dashurës së tij në ditën e lindjes. Ishte Egli ajo që publikoi një foto të një unaze floriri, të vendosur mbi një biftek me pluhur floriri. E lumtur nga kjo surprizë, ajo e ka ndarë dhuratën me ndjekësit e saj në Instagram dhe krahas fotos shkruan: “Çfarë kam bërë për të të merituar?”, duke etiketuar partnerin.

Kujtojmë se Olsi dhe partnerja e tij u fotografuan për herë të parë së bashku në premierën e filmit “2 gisht mjaltë”, teksa shfaqeshin për dore në kinema.