Një deklaratë e fortë është bërë sot nga Partia Demokratike nga ish deputetja Pampuri e cila thotë se po mbahet fshehur një protestues i vdekur.

Sipas Pampurit, viktima quhet Mahmut Imallari dhe vdekja e tij mbahet e fshehur nga policia dhe autoritetet spitalore. Deklarata e saj u bë live për ABC News.

Por, kjo deklarate e tmerrshme e Pampurit fatmiresisht eshte nje genjeshter e madhe.

Ky eshte Mahmut Imallari i Astirit, shendoshe e mire dhe jo i vdekur sic e beri PD me Orjola Pampurin.

Opozita qe mezi pret te ndodhin drama ne Shqiperi, shkon deri aty sa vret njerez mediatikisht per te sulmuar kundershtarin.