Ylli Rakipi duket se ka gjetur strehë tek Çim Peka, pas largimit nga News 24.

Ka qenë vetë Peka, ai që ka postuar sot disa foto me Rakipin.

Kujtojmë që Peka drejton një portal dhe TV, që financohen nga familja Berisha.(TemA)