Vanda Nara duket se po i shijon në maksimum pushimet e kësaj vere.

Këtë gjë e tregojnë fotot që ajo ka publikuar në rrjetet sociale.

Bashkëshortja dhe menaxherja e futbollistit Mauro Ikardi, vazhdon të postojë foto të nxehta në “Instagramin” e saj.

Në fotot e publikuara, bien në sy linjat dhe format e saj fizike.

Partnerja e Ikardit është në formë të mirë dhe këtë gjë e pohojnë fansat e saj me komentet dhe pëlqimet në “Instagram”.

Shihni fotot e saj më të fundit.